قوانین و مقررات سایت

ضمن تشکر و قدردانی از همراهی شما عزیزان، به منظور استفاده بهینه از این وبسایت، آیین نامه کاربری سایت برندینی را حضور شما اعلام می نماییم.

* نظرات ثبت شده در رابطه با محصولات این وبسایت پس از تأیید مدیریت سایت در صفحه مربوطه نمایش داده خواهند شد. روشن است که مدیریت، حق ویرایش و در صورت عدم رعایت موازین اخلاقی و عرفی، حذف مطالب را دارد .

* توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، بکارگیری الفاظ و عناوین نامناسب، استفاده از اسامی کاربری نامتعارف، تخریب و تهدید کاربران و نام های تجاری و نیز درج نظرات نامرتبط با حیطه فعالیت های سایت، ممنوع می باشد. بدیهی است که در صورت بروز مواردی از این قبیل، کاربر مربوطه خاطی شناخته شده و پس از دریافت اخطارهای لازم از سوی مدیریت سایت در صورت تکرار چنین رفتاری، دسترسی وی به سایت برندینی مسدود خواهد شد.

* هرگونه تبلیغات، ارائه شماره تماس یا آدرس ایمیل و یا درج لینک از سوی کاربران در این وبسایت ممنوع می باشد.

* کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت، متعلق به برندینی است و استفاده از مطالب و امکانات آن بدون ذکر منبع، تخلف محسوب شده و با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد.

* تمامی محصولات و خدمات ارائه شده در سایت برندینی، بر حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.