عطر کریستال بلک (Crystal Black) برندینی با الگوبرداری از یکی از بهترین عطرهای شرقی زنانه برند ورساچه (Versace) ارائه شده است. کریستال نوآر با توجه به بوی شیرین و گرمش برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود.
بطری این عطر بسیار زنانه و شیک طراحی شده است. در بطری مانند یک یاقوت تراش‌خورده روی شیشه سوار شده است. بطری بسیار خوش‌دست بوده و با توجه به حجم 25 میلی لیتری‌اش، به‌راحتی در دست بانوان جا می‌شود. با اسپری‌کردن عطر کریستال بلک (Crystal Black) برندینی روی پوست و محل نبضتان بوی انگور سیاه، انجیر و گل بنفشه را احساس خواهید کرد. این ترکیب شیرین، شادی و هیجان را در شما بیشتر می‌کند.
پس از مدتی نت‌های میانی از راه رسیده و جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از گل یاسمین و بوته‌ی یاسمین ساخته‌ شده‌اند. این نت‌ها تمرکز و انرژی مثبت شما را بالا می‌برند. در ادامه و با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این نت‌ها از چوب صندل، چوب کشمیر، وانیل و گل آفتاب‌گردان تشکیل ‌شده‌اند.
این نت‌ها‌ آرامش و تعادل روحی و جسمی را به شما هدیه می‌کنند. خرید عطر کریستال بلک (Crystal Black) برندینی را می توانید از طریق سایت نیز انجام دهید.