درباره ما

دریچه ای تازه بسوی دنیای روایح

لذت استشمام عطرهای خاطره ساز و محبوب جهان با برندینی

با توسعه ایده ها و پیشرفت تکنولوژی در عطرسازی مدرن، برخی لاین ها و طراحان عطر موفق شده اند تا با خلق روایحی بدیع و اثرگذار، غوغایی در این عرصه بپا کرده و آثار آن ها، الهام بخش بسیاری از لاین های عطری دیگر شود. در میان انبوه نام هایی که در زمینه بازسازی رایحه عطرهای موفق و پرطرفدار فعالیت دارند؛ اینبار نامی تازه با فلسفه ای ویژه قدم در این راه نهاده است: لاین ایرانی برندینی!

خاستگاه و فلسفه برندینی

Brandini مجموعه تولید کننده عطر و ادکلن است که در راستای تحقق شعار تولید کالاهای باکیفیت ایرانی، فعالیت های خود را از سال 1396 آغاز کرده است. ماحصل هفته ها و ماه ها تلاش و تحقیق تیم طراحی و تولید این برند، ساخت مجموعه ای ویژه از روایح پرطرفدار و شناخته شده مارکت جهانی عطر است. نخستین مجموعه از محصولات برندینی، روایح جذاب و موفقی است که طی سالیان اخیر از سوی برندهای بزرگ دنیای مد و عطریات معرفی شده است. با توجه به اینکه در سال های اخیر شاهد هجوم انبوهی از چنین محصولاتی به بازار بوده ایم؛ برندینی رویه ای متفاوت را برای حرکت در این مسیر در نظر گرفته است. رویکردی که بر خلاقیت، نگرش هنری و احترام به مخاطبان مبتنی است و با پرداخت به تمامی جزییات و لحاظ کردن تمامی ظرائف در طراحی و تولید هر یک از روایح، تفاوت آثار خود با سایر محصولات مشابه را رقم زده است.

رعایت کیفیت و استانداردهای جهانی، احترام به سلیقه و نیاز مخاطب ایرانی

برندینی با شعار "کالای ایرانی، کیفیت جهانی"، فرایندی طولانی و پیچیده را برای ساخت محصولات خود پشت سر گذاشته و در این راه، در کنار بهره بردن از تجربیات و راهنمایی کمپانی های بزرگ فرانسوی با تکیه بر دانش و استعداد طراحان و کارشناسان داخلی، موفق به ساخت روایحی متناسب با سلیقه بویایی مخاطب ایرانی و ویژگی های فرهنگی و اقلیمی کشور عزیزمان شده است. عطرهای برندینی، روایحی مطبوع از آثار بزرگ دنیای عطرسازی را در قالب بطری های کریستالی مشابه عطرهای اصلی تقدیم شما خواهند کرد. مجموعه ای گسترده و پر تنوع از روایح خاطره انگیز و محبوب که با قیمت هایی شگفت انگیز عرضه خواهند شد تا از این طریق ضمن ترویج فرهنگ استفاده از عطر در جامعه، گام بلندی در مسیر تولید عطر ایرانی برداشته باشد.

مشخصات شرکت:

شرکت پیشگامان به شم آرا
شماره ثبت : ۵۱۸۴۰۸
شناسه ملی : ۱۴۰۰۷۱۹۷۶۶۶
سایت رسمی فروش : brandini.ir
شماره تماس:  88764011_  88764012 _ 88764013

ادرس : تهران - سهروردی شمالی - شهید قندی نبش چهارراه سیبویه - پلاک ۱۷طبقه اول
شماره حساب : ۸۸۴۸۱۰۲۷۸۱۲۱۳۱ بانک سامان